Kayaşehir Halı Yıkama / 2019-02-07

Kayaşehir Halı Yıkama ağır kimyasallar yerine tamamen sağlıklı ve organik ürünlerle halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyor. Halınızı yıpratmayan sağlıklı ve organik temizlik ürünleri ile uzun yıllara dayanan hizmet deneyimine sahip profesyonel ekip ve son teknolojiyle donatılmış Kayaşehir Halı Yıkama fabrikasında; halının en ücra kısımlarında biriken ve gözle göremediğimiz kir, bakteri ve diğer zararlı maddelerin her model ve boyuttaki halıdan arındırılması sağlanıyor.

Yaşam alanlarımızın en zarif yaşlanan halısı olarak nitelendirilen yün halıların maddi ve manevi değerini yitirmeyecek ve özelliklerini ilk günkü gibi koruyacak hizmet anlayışıyla Kayaşehir halı yıkama fabrikası ile halıların derinlemesine hijyene kavuşması sağlanabilir. Yün halılar farklı gruplarda sınıflandırılabiliyor olması nedeniyle kendi içerisinde de yıkama teknikleri ve kullanılan temizlik ürünleri birbirinden farklılıklar gösterebilir ki, bu durumda doğru seçimlerde bulunulması deneyim ve profesyonel teknik bilgi gerektirir. Her yönüyle yaşamınıza renk ve değer kazandıran yün halılara yönelik ileri nesil teknoloji tabanı üzerinde uygulanan yün halı yıkama hizmetleriyle yün halınızın daha hijyenik ve daha sağlıklı bir kullanıma ulaşmasını sağlayabilir ve ilk günkü kabarık yapısını her zaman koruyabilirsiniz.

 Yün Halı Çeşitleri Neler?

Yün halılar birbirlerinden farklı üretim teknikleri ve malzemeler ile üretilmesiyle birlikte zengin bir alternatif çeşitliliği sunuyor. İran halısı, Kayseri halısı ve daha pek çok farklı halı türünün yün halı çeşidinin bulunuyor olması uygulanacak yün halı yıkama işlemlerinde daha hassas hareket edilmesini gerektirdiğinden her yün halı modeline özel olarak farklı aşamalardan oluşan bir halı yıkama işlemi uygulanıyor. Kayaşehir halı yıkama fabrikası ileri nesil teknolojik teknik ekipmanları ve uzun hizmet yıllarına dayalı deneyim ve teknik bilgi sahibi ekiplerimizin her yün halı modeline özel uyguladıkları yıkama aşamaları ise gruplandırma, kontrol etme, ölçme ve fiyatlandırma, yün halı yıkama uygun teknik ve ürün seçimi, ideal programda sıkma ve toz alma, kurutma ve verilen tarihte teslimat olarak şekilleniyor.

Halılarda karşılaşılabilecek en zorlu ve en inatçı lekeler arasında yer alan yapışkan özellikli lekeler, halının elyaf veya yün yapısının en dip kısımlarına kadar nüfuz eder. Bu tarz lekelerde, evde yapılan, çoğu zaman bilinçsiz ve yanlış malzemeler kullanılarak yapılan müdahaleler, lekelerin halıda daha kalıcı zararlar oluşturmasına neden olabilir. Leke oluşumlarından kısa süre içerisinde profesyonel halı yıkama uygulamalarının gerçekleştirilmesi, bu tür lekelenmelerde gereklilik arz eder. Kayaşehir Halı Yıkama fabrikası olarak bu tip şekerli ve yapışkan lekelerin temizliğinde püskürtme sistemleri uygulanmaktayız.

Kayaşehir Halı Yıkama Servis Bölgeleri: