Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama fabrikası, İstanbul'un en hızlı gelişen, Türkiye'nin ise en büyük nüfusuna ev sahipliği yapan Başakşehir'de yolluk, kilim, stor ve zebra perde yıkama hizmeti sunuyor. Firmamız, Başakşehir halı yıkama fabrikasındaki modern cihazları, tecrübeli personelleri ve ücretsiz servisiyle Başakşehir'de en iyi halı yıkama fabrikası olarak gösterilmektedir. Başakşehir halı yıkama fabrikamızın müşteri hizmetleri telefon numaraları şu şekildedir: 0541 934 02 34

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama Fiyatları İle Şok Ediyor

Başakşehir'de en iyi halı yıkama hizmeti sunan şirketimiz, profesyonel temizlik uygulamaları ile halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. 

Çok sık kullanılmayan ya da yoğunluğu çok fazla olmayan iş yerleri ya da evlerde bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, gıda döküntülerine, bakterilere, uçucu özellikteki organik bileşiklere ve başka pek çok zararlı maddeye sıklıkla maruz kalır. Halıları düzenli olarak süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olurken, halı yüzeylerinin altında biriken zararlı maddeler ancak halı yıkanarak temizlenebilmektedir. Düzenli olarak yapılan halı yıkama, halıların derinlemesine temizlenerel uzun süre kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir mekân oluşturmanızda da size karşı önemli rol oynar.

Halı Yıkama Sıklığı

Halı yıkama sıklığı, odanın kullanımına ve halıdaki lekelere göre dğişmektedir. Halılar, evde çocuk ya da evcil hayvan bulunması ve ev sakinlerinin alerjik rahatsızlığının olması gibi durumlara bağlı daha sık yıkanır. Uzmanlar, halıların yılda en az 2 sefer Başakşehir halı yıkama gibi profesyonel bir firma tarafından, hijyenik olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir.

Başakşehir Halı Yıkama Fiyatları

Başakşehir halı yıkama fiyatları, ilçemizdeki diğer yıkama fabrikaları arasında o kadar değişkenlik gösterir ki, başınızın dönmemesi içten bile değildir. Peki, nasıl oluyor da fiyatlar arasında bu kadar farklılıklar olabiliyor? Bu sorunun en kestirme cevabı, firmaların halı yıkama kaliteleri arasında da uçurumlar olmasıdır. Firmamız dışındaki diğer firmalar özellikle de tek kozları düşük fiyat olanları, halının yıkama standartlarını karşılamak gibi bir tutum içinde olmaktan çok uzaktadır. Yıkama işlemi sırasında kullanılan halı yıkama şampuanı, durulama esnasında akıtılan su, lekelere müdahale etmek için kullanılan leke çıkarıcılar ve kısılabilecek bütün maliyetleri kısan bir halı yıkama fabrikası tarafından yapılan tek şey, halıya su tutup kurutmaktan başka bir şey değildir. Bu yüzden makul halı yıkama fiyatları ile Başakşehir’de profesyonel halı yıkama hizmeti veren fabrikamızdan hizmet alarak, düşük standartlarda verilen halı yıkama hizmetinden ve risklerinden en baştan kurtulmuş olursunuz.

Başakşehir Halı Yıkama Firmaları

Son yıllarda halı yıkama firmaları sayısında tüm ülkemizde önemli bir artış olduğu gibi, Başakşehir halı yıkama firmalarında da ciddi artışlar olmuştur. Bu durum halıları için yıkama hizmeti alan tüketicilerin lehine gibi gözükse de, aslında aleyhlerine olmuştur. Çünkü; başta İstanbul, Başakşehir ve Kayaşehir’deki gibi büyük nüfus yoğunluğuna sahip bölgelerde halı yıkama firmaları bile istenen kalite standardını henüz yakalayamamışlardır. Standartların arttırılmasını sağlamak için firmamız gibi profesyonel hizmet veren firmaların sayısında artış olması gerekmektedir.

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikaları

Fabrika düzeyindeki halı yıkama tesislerinin en belirgin özellikleri halılar için özel yıkama, durulama, sıkma ve kurutma makinaları ile bölümlerinin olmasıdır. Ayrıca, bizim gibi, işinde uzman bir halı yıkama fabrikası bünyesinde; makina, el dokuma, yün, ipek, milas, bünyan, ısparta, hereke, çin, nepal, iran, shaggy gibi farklı halı çeşitleri yıkanabilmelidir. Halı yıkama programı kullanan fabrikalar ise diğerlerine göre müşteri memnuniyetinde bir adım önde olabilirler. Zira, işçilik yönünden iyi olan halı yıkama firmaları son teknoloji sistemler sayesinde halıları bütün yıkama aşamalarında an be an takip ederek Başakşehir halı yıkama hizmeti alan tüketiciye anında cevap verilebilmektedir.

Başakşehir Halı Yıkama Yöntemleri

Halıların yapılmış olduğu malzemeye uygun bir halı yıkama yöntemi seçilmesi, halının ne kadar süre kullanılacağını belirlediği için önemlidir. Başakşehir halı yıkama tavsiye denilince akla ilk gelen firma olarak; halı yıkama yöntemlerini genellikle 5 ana kategoriye ayırmaktayız: Şampuanlama, köpükle yıkama, kuru temizleme, buharla yıkama, derinlemesine yıkama.

Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak halı nasıl yıkanır? şeklindeki sorularınızı yanıtladığımız önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi, halı yıkama yöntemleriyle ilgili detaylı bilgiler verildiği için bu bölümde evde ve halı yıkama fabrikalarında uygulanan yıkama yöntemleri arasındaki farkları açıklamaya çalışacağız.

Başakşehir Halı Yıkama: Evde Halı Yıkama

Duvardan duvara halılar evlere de girmeye başlayınca, birçok halı yıkama makinası üreticisi, halı yıkama firmalarının iş yerlerinde yaptığı işi evde yapacak halı yıkama makinaları tasarlamaya başladı. Ev kullanımı için daha küçük ebatlarda üretilen halı yıkama makinaları, iş yerleri ve kamu binalarında kullanılacak güce sahip olmasa bile, evde halıları günlük kullanımın kirinden kurtarmak için gerekli her şeye sahipti.

Bununla birlikte halı yıkamak, uzmanlık ve tecrübe gerektirdiği için evde yapılan halı yıkama işlemleri birçok sakıncayı da beraberinde getirdi. Bu sakıncalardan en önemlileri, yıkama işlemi sırasında suyun eksik ya da fazla kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Söz gelimi, halı yıkama makinasıyla birlikte kullanılan suyun miktarı az olduğunda halı yıkama şampuanı, halıdan tamamen uzaklaştırılamamakta, bu da halının hem kötü kokmasına hem de daha hızlı kirlenmesine sebebiyet vermektedir. Diğer yandan halı şampuanı durulanırken suyun fazla kullanılmasıysa, halının gereğinden fazla ıslanmasına yol açacağından, bu sefer de halı tam olarak kurutulamamakta, dolayısıyla da ıslak kalan halı, küf oluşumu veya çürümeyle karşı karşıya kalmaktadır.

Gerek yukarıdaki gibi istenmeyen durumlara yol açabilmesi gerekse de uzman halı yıkama fabrikaları tarafından yapılan ön leke çıkarma işleminin yapılamamasından dolayı, evde yapılacak yerinde halı yıkama işlemini sadece zorunlu kaldığınızda düşünmeniz daha isabetli olacaktır.

Başakşehir halı yıkama İle Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Evde halı yıkayarak kaybettiğiniz zaman ve aldığınız diğer riskler düşünüldüğünde, profesyonel hizmet veren Başakşehir halı yıkama firmamızla irtibata geçmeniz halı yıkama ihtiyaçlarınıza en ekonomik çözümü sağlayacaktır.

Bu noktada Başakşehir halı yıkama firmamızdan alacağınız profesyonel halı yıkama hizmeti ile halılarınızı temizletmekle kalmaz, aynı zamanda halılarınızdan daha uzun süreler faydalanmayı sağlarsınız. Derinlemesine halı yıkama, halınızın rengini solduran kir tabakasını uzaklaştıracağından halınızın gerçek renklerine kavuşmasına da yardımcı olmaktadır.

Ayrıca fabrikamızda yıkama işlemi için yalnızca halı yıkama şampuanı değil, her lekeye özel leke çıkarıcılar da kullanılır. Halı elyafı üzerinde kalıcı hale gelmeyen birçok leke, halı yıkama şampuanı ve leke çıkarıcı ürünler sayesinde halıdan tamamen çıkarılabilmektedir.

Evde halı yıkayarak kaybettiğiniz zaman ve aldığınız diğer riskler düşünüldüğünde, profesyonel hizmet veren Başakşehir halı yıkama fabrikası ile irtibata geçmeniz halı yıkama dertlerinizden kısa yoldan kurtulmanıza imkan sağlayacaktır. Fabrikamıza haftanın yedi gün yirmi dört saati ulaşabilirsiniz.

Firmamıza teslim ettiğiniz halılarınız her türlü hasara karşı sigorta altına alınmaktadır. Yani halınız yıkama ile alakalı herhangi bir olumsuz duruma karşı firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

Fabrikamızın benzersiz işçilik kalitesi ile İstanbul Avrupa yakasında halı yıkama ve temizlik hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktayız. Halı yıkama konusunda uzun yıllara sahip deneyim, gelişmiş teknoloji, uzman personel ve gelişmiş halı yıkama sistemlerimizle siz değerli Başakşehirli müşterilerimize diğer firmalarına göre en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

İnternet üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Başakşehir halı yıkama fabrikaları olarak arama gerçekleştirdiğinizde Başakşehir halı yıkama fabrikamız ile alakalı tüm hizmetler hakkında da geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Halı yıkamada en önemli noktaların başında yer alan halının hijyenik temizliği, tüm bakteri, ev akarı, toz ve gözle görülemeyen tüm atıkların temizlenmesi anlamını taşımaktadır. Başakşehir'in en iyi halı yıkama firması olarak aynı zamanda ücretsiz servis hizmeti ile Bahçeşehir halı yıkama olarak da Bahçeşehir'de halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Neden Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası?

Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Halınız, yıkama sonrasında paketleme, parfümleme ve ambalajlama sistemi ile evinizden alınıp firmamızın ücretsiz servisiyle adresinize teslim edilmektedir. Başakşehir halı ve koltuk yıkama fabrikası olarak; Bahçeşehir bölgesinde de kaliteli ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile halı yıkama hizmetlerimiz ile tercih ve tavsiye edilen bir yıkama fabrikasıyız.

Ev, iş yeri ya da ofislerde en çok kullanılan ve buna bağlı olarak çabuk kirlenen eşyaların başında yer alan halılar senede en az 3 kez Başakşehir halı ve stor perde yıkama fabrikası gibi donanıma sahip bir firmada yıkatılırsa, kilim, yolluk ve halılarınızın ömrünü uzatacağınız gibi aynı zamanda da evinizdeki en çok kiri toplayan halılarınızda iyi bir hijyen elde etmiş olursunuz.

Her Mevsimde Ucuz Fiyat

Başakşehir halı yıkama fiyatları mevism ne olsursa olsun değişmez. İlçemizde sunduğumuz ekonomik ve her bütçeye uygun fiyat uygulaması ile de siz değerli Başakşehir sakinlerine özel hizmet vermekteyiz. Başakşehir halı, koltuk ve stor perde yıkama fabrikası olarak; yıkama işlemlerimiz sadece halı ile sınırlı değildir. Başakşehir'de sunduğumuz diğer hizmetler yalnızca halı temizliği ile sınırlı değildir. Antik halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, tül-perde yıkama, battaniye yıkama ve stor-zebra perde yıkama ihtiyaçlarınızda da hizmetinizdeyiz. Şirketimiz tüm temizlik ihtiyaçlarınızda özel çözümler sunarak, Başakşehir halı yıkama güvencesi ile temizlik hizmeti sağlamaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası Servis Bölgeleri;

•    Altınşehir Mahallesi Halı Yıkama
•    Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Halı Yıkama
•    Bahçeşehir 2. Kısım Mahalle Halı Yıkamasi
•    Başak Mahallesi Halı Yıkama
•    Başakşehir Mahallesi Halı Yıkama
•    Güvercintepe Mahallesi Halı Yıkama
•    İkitelli Osb Mahallesi Halı Yıkama
•    Kayabaşı Mahallesi Halı Yıkama
•    Şahintepe Mahallesi Halı Yıkama
•    Şamlar Mahallesi Halı Yıkama
•    Ziya Gökalp Mahallesi Halı Yıkama

Bir Telefonla Kapınızdayız

Başakşehir halı yıkama fabrikamızda ve Kayaşehir halı yıkama şubemizde kullandığımız çağımızın en son teknolojisine sahip halı yıkama makinelerimiz ile yıkama işlemlerini birinci sınıf işçilikle gerçekleştiriyor ve aynı zamanda paketleme, parfüm ve ambalajlama olarak da evinize herhangi bir teslimat ücreti almadan teslim ederek hizmet vermekteyiz. Siz de hemen fabrikamızın halı yıkama ve diğer temizlik uygulamalarındaki ayrıcalık dolu avantajları ile tanışın. Başakşehir halı yıkama hizmetini denemek için bizi hemen şimdi arayın. Başakşehir'deki binlerce memnun müşterilerimizin arasında yer alın ve temizliğin gerçek halini fark edin. Firmamız size bir telefon mesafesindedir. Başakşehir halı yıkama telefon: 0541 934 02 34

Bizi Facebook'ta da takip edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ SERVİS BÖLGELERİ

Kayaşehir Halı Yıkama Ücretsiz Servis Bölgeleri