Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama, Başakşehir ilçesinde yer alan diğer Kayaşehir halı yıkama firmaları arasında ev hanımları tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Kayaşehir halı yıkama, sağladığı cazip halı yıkama fiyatları, yıkamadaki kalitesi, halı temizliğindeki profesyonel ekibi ve %100 müşteri memnuniyeti ile Kayaşehir'de en çok tavsiye edilen halı yıkama Kayaşehir fabrikası olarak hafızalarda yer edinmiştir. Kayaşehir halı yıkama, Başakşehir'de tüm bölge ve etaplarda haftanın yedi gün yirmi dört saati ücretsiz halı yıkama servisi ile birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Kayaşehir halı yıkama müşteri hizmetleri telefon: 0 541 934 02 34

Kayaşehir Halı Yıkama: % 100 Memnuniyet Garantisi

Kayaşehir Halı Yıkama, müşterilerine sağladığı temizlik hizmetlerini teknolojinin en gelişmiş modern sistemleri ile uygulamaktadır. Fabrikamızdan almış olduğunuz halı yıkama ya da diğer demizlik temizlik hizmetlerinin sonuçlarından %100 memnun değilseniz, paranızı iade edilecektir.

Temizlikte Bilgi ve Tecrübe

Kayaşehir sakinleri, yıllardır Kayaşehir halı yıkama firmamızın profesyonel temizlik hizmetlerine güvenerek, en iyi halı yıkama hizmetini, en iyi fiyatları ile almaktadır. Halı, yolluk, kilim, koltuk yıkama ve stor perde yıkama uygulamalarında firmamız birinci sınıf işçilik ve malzeme ile temizlik hizmeti sunmaktadır. 

Birinci Sınıf Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama olarak müşterilerimizin memnuniyeti para kazanmamızdan önce gelir. Müşterilerimiz, Kayaşehir halı yıkama müşteri hizmetleri ve ücretsiz servis elemanlarımızdan daima nazik, profesyonel ve duyarlı hizmet almaktadır.

Neden Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikası?

Kayaşehir sakinleri tarafından ısrarla tercih edilen Kayaşehir halı yıkama firmamız, yıkamadaki hızlı ve kaliteli iş prensibi, güvenilir, ambalajlı halı teslimi ve ücretsiz Kayaşehir halı yıkama servis hizmeti vermesi ve sektörde edindiği yılların ustalığı ve birikimi ile Kayaşehir'de halı yıkama fabrikaları denilince ilk akla gelen firma olarak öne çıkmaktadır.

An itibariyle Kayaşehir halı yıkama fabrikamız, halı yıkama, stor ve zebra perde yıkama konusunda Kayaşehir ve Başakşehir bölgesinde öncü firma konumunda olup Kayaşehir'de halı yıkama konusunda, piyasadaki en saygın ve söz sahibi halı yıkama firmalarından biridir. Kayaşehir halı yıkama fabrikamız, Kayaşehir halı yıkama fiyatları hesaplama konusunda her zaman müşteri memnuniyetini odaklı olup binde bir de olsa memnun kalınmayan hizmetleri ücretsiz olarak tekrarlamaktadır.

Önce Sağlık

Müşterilerinin sağlığını daima ön planda tutan Kayaşehir halı yıkama firmamız için her müşterimizin bizim için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Kayaşehir halı yıkama firmaları arasında en saygın firma olan Kayaşehir halı yıkama şirketimiz, gerek yıkama sonrası özel ambalajlama gerek nakil esnasında göstermiş olduğu hassasiyet ve yenilikçi halı yıkama sistemleriyle Kayaşehir ve Başakşehir'de isminden söz ettirmektedir. Siz de Kayaşehir halı yıkama firmamızın sunduğu üstün hizmet anlayışını denemek ve derinlemesine halı yıkama hizmeti ile tanışmak isterseniz, Kayaşehir halı yıkama firmamız size hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Kurumsal Halı Yıkama

Başakşehir ve Kayaşehir'de evlere, iş yerlerine ve kurumsal firmalara özel halı yıkama çözümleri sunan Kayaşehir halı yıkama firmamız, haftanın yedi günü hizmetinizdedir. Kayaşehir halı yıkama ismi ile Başakşehir'de ve Kayaşehir'de en iyi halı yıkama hizmeti ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Kayaşehir halı yıkama firmamızla iletişim sağlamak için sitemizde yer alan iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama: %100 Memnuniyet Garantili Yıkama

Bahar mevsiminin yaklaştığı şu günlerde; halı temizliğinin ev ortamında yapılması oldukça zor bir işlem olmakla beraber, ev hanımlarını da fazlasıyla zorlayacak ve istenilen temizlik kalitesi de evde yapılan halı temizliğinde elde edilmemiş olacaktır. Kayaşehir halı yıkama olarak; evinizden halılarınızı özel aracımızla Kayaşehir halı yıkama fabrikamıza getirerek öncelikle tüm halılarınızın kontrolünü sağlamaktayız. Halılarınızın cinsine göre organik halı yıkama şampuanları ile köpükleme işlemi yapılmakta ve deterjan seçimi sağlanmaktadır. Kayaşehir halı yıkama firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sağladığı imkan ve ayrıcalıklı temizlik hizmetleri ile Kayaşehir'de en çok tercih edilen halı yıkama firmaları arasında yerini almaktadır.

Ücretsiz Servisle Alım ve Teslimat

Ücretsiz servis hizmeti ile evden eve teslimat sağlayan Kayaşehir halı yıkama firmamız, yıkama işlemi için halılarınızla ilgili gerekli tüm kontrolleri sağladıktan sonra halılarınızı tamamen el değmeden profesyonel makinelerle yıkanmasını sağlamakta ve sürekli kontrolünü yapmaktadır. Yıkaması yapılmak üzere fabrikamıza teslim ettiğiniz halılarınızın renginde herhangi bir bozulma söz konusu değildir. Kayaşehir halı yıkama fabrikamız, sunmuş olduğu tüm temizlik hizmetlerini garanti altında ve özenle gerçekleştirmektedir.

Kayaşehir halı yıkama firmamız, halı yıkama fiyatlarını da bölgeye göre ekonomik olarak sağlanmakla birlikte güveninizi sağlayabilecek Kayaşehir halı yıkama denildiğinde en çok tercih edilen bir temizlik firmadır. Kayaşehir halı yıkama firmamız, başlangıçta uzman ekip ve donanımı ile kontrol sürecinden geçirdiği halılarınızın yıkama işlemlerini makineler tarafından profesyonel olarak sağlandıktan sonra kurutma makineleri tarafından sıkma ve kurutma işlemlerini de profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

12 Saatte Halı Kurutma

Kayaşehir halı yıkama fabrikamızdaki halı sıkma ve kurutma odalarımız yine son teknolojiye sahip olup, halılarınız ilk günkü gibi canlı ve yeni görünümüne kavuştuğunda size teslim edilir. Kayaşehir halı yıkama fabrikamızın ücretsiz servisi ile evinize kadar getirdiğimiz halılarınızı gördüğünüzde siz de bize hak vereceksiniz. Özellikle halılarınıza uygulanan son ambalajlama sonrasında parfüm sıkılmakta olup, evinize sereceğiniz halılarınızın uzun bir süre odanızda parfüm etkisi yarattığını göreceksiniz.

Kayaşehir halı yıkama fabrikaları olarak; evinizde koltuk yıkama işlemi de gerçekleştirerek, vakumlama işlemi için özel makinelerimiz ile koltuklarınızın tertemiz olduğuna kendi gözünüzle şahit olacaksınız. Aynı zamanda Kayaşehir halı yıkama olarak yorgan-battaniye, tül-perde yıkama ihtiyaçlarınızda da son derece titizlikte ve kaliteli bir hizmetle karşılaşacaksınız. Kayaşehir halı yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon: 0541 934 02 34

Kayaşehir halı yıkama

Kayaşehir halı yıkama firmasının hizmet bölgeleri arasında Başakşehir Kayabaşı Mahallesi'ne bağlı olan bölgesi Kayaşehir de bulunmaktadır. Kayaşehir’de halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız Kayaşehir’e hızlı ve ücretsiz servis vermektedir.

Kayaşehir’de En İyi Halı Yıkama Fabrikası Tel:  0 541 934 02 34

Kayaşehir halı yıkama firmamız Başakşehir’in tüm semt ve mahallelerine ücretsiz servis vermektedir. Kayaşehir halı yıkama firmamız halı yıkama sektöründe kendini kanıtlamış kurumsal bir firmadır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı sektörde öncü kuruluşlar arasında yerini almasına sebep olmuştur.

Kayaşehir bölgesinde halı yıkama firması bulmak artık çok kolay. Burada dikkatinizi çekmek istiyoruz; seçeceğiniz halı yıkama firması işini iyi yapmalı, halılarınız temizlenmiş bir şekilde teslim edilmelidir. Maalesef piyasada bir çok aldatıcı reklam mevcuttur, bu kişilere karşı uyanık olmalı, kurumsal halı yıkamacılar ile çalışmalısınız. Malesef sektörümüzde işini iyi yapmayan, sırf para kazanmak için bunu hırs edinen ve gelişi güzel iş yapaya çalışan onlarca firma vardır. Sık sık bize de bu konuda şikayet gelektedir. Bundan dolayı Kayaşehir halı yıkama firmanızı seçerken iyi seçmeli ve mağduriyet yaşamamalısınız.

Kayaşehir halı yıkama firmaları arasında firmamız önde gelen halı yıkama firmalarındandır. Çünkü uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bizi rakiplerimizden öne çıkaraktadır. Halılarınızı bize verdiğinizde bunu sizler de tescilleyeceksiniz. “Biz işimizi çok seviyoruz.”

Kayaşehir'de profesyonel halı yıkama

Kayaşehir’de halı yıkama hizmetini profesyonel manada veren firmamız bu konuya büyük önem vermektedir. Bizim için kalite vazgeçilmezimizdir. Kurumsal bir firma olan Kayaşehir halı yıkama firması kaliteli hizmetleri ile gün gün büyümeye devam etmektedir. Bir halı nasıl daha iyi yıkanır? Nasıl daha iyi temizlenir? Nasıl daha uzun süre temiz kalır? Sorularını sık sık sorarak bunlara yeni yeni cevaplar bulmaktadır. Son zamanlarda natürel şampuanların halıya zarar vermemesi, halının ömrünü uzatması gibi avantajları bu araştırmalarımız neticesinde meyndana gelmiştir. Başakşehir Kayaşehir halı yıkama firması olarak bu konu üzerinde hassasiyetimizi belirtmekte fayda var.

Lekelere Elveda

Makinelerden yararlanma bizim için önemli kriterlerden bir tanesidir. Otomatik halı yıkama makinesi yukarıda resmini görüyorsunuz, halıların her noktası eşit ve titiz bir yıkama aşamasından geçer. Yıkama öncesi leke çıkarma işlemi ile lekelerden büyük oranda kurtulur ve yıkama aşaması ile hijyen bir halıya dönüşür. sırasıyla halı sıkma, kurutma ve kontrol aşamaları sonrası adresinize teslim edilmeye hazır bir şekilde depomuzda yerini alır.

İstanbul'da Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin En Doğru Adrestesiniz

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Kayaşehir halı yıkama sürekli iyileştirme modeli ile kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Halı Yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koyar. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir.

Hijyenik Halı Yıkama İle Bakterileri %100 Yok Ediyoruz

Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz. Evde ya da iş yerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte.

Siz de en doğru Kayaşehir halı yıkama firması ararken mağdur olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız. İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar isteyerek, emin olduktan sonra halı yıkama işinizi bu firmaya vermeniz yerinde olacaktır. İstanbul'da Başakşehir halı yıkama denilince Kayaşehir halı yıkama bu anlatılan kriteleri taşıyan ender firmalardan biridir. Kayaşehir halı yıkama firmamıza güvenin ve lekelerden iz kalmadığına şahit olun.

Çözüm: Kayaşehir Halı Yıkama

Çağımızda halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi ve halı yıkama talebinin yüksek olması nedeniyle halı yıkamanın artık son teknoloji makinalar ile yapılma ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sebeple yeni halı yıkama teknikleri geliştirilmiş ve teknolojiden azami ölçüde istifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. 2000 yılını müteakiben ülkemizde otomatik halı yıkama makinaları halı sıkma makineleri (santrfüj) toz alma makineleri , bir sanayi haline gelmiştir. Kayaşehir halı yıkama firmamız müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından tüm bu teknolojik gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur. Fabrikalarımızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Kayaşehir halı yıkama fabrikamıza gelen halı yıkama siparişleriniz en kısa zamanda değerlendirilip bölgelere ayrılır. Halı yıkama servis araçlarımızla evinizden alınan halılarınız firmamıza getirilip halıların toz alma işlemi yapildıktan sonra sanayi tipi halı yıkama makinaları ile halıların yıkama işlemleri bittikten sonra, halı sıkma makinası (santrafüj) de halılar sıkılır, bu işlemler halıların %95 kadar bölümü kuru çıkar ve kapalı odalarımızda halılar yanlamasına paslanmaz borulara asılarak kurutulur. Daha sonra halılarınız için özel yapım halı poşetleri ile paketlenir ve evinize teslim edilir.

Kayaşehir Koltuk Yıkama

Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir. Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz. Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır. İşte bu sebepten dolayı Kayaşehir halı yıkama firmamıza bağlı Kayaşehir koltuk yıkama firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır. Tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bittikten sonra eğer koltuklarınız yada yataklarınızda kusma, kokma gibi sorunlar ortaya çıkarsa, ücretsiz geri hizmet sağlayıp tekrardan yıkama veya para iadesi sağlıyoruz. 

Kışın hava şartları sert geçse bile 12 ay boyunca  halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Kışın halıları kapalı alanlarda sıcak hava üfleyen kurutma odalarımızda hiç nem kalmadan kurutup teslim etmekteyiz.

Halı Yıkama Aşamaları

Kayaşehir Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılar öncelikle cinsine göre ayrılır. Sonra toz alma işlemi uygulanır ve daha sonra yıkama aşamalarına geçilir. Yıkaması bittikden sonra dezenfekte işlemi yapılır ve kurutma odalarında kurumaya bırakılır. Kurutma işlemi de bittikten sonra hav alma-paketleme işlemilerinden sonra son kotrolleri yapılarak müşteriye hazır hale gelir ve dagıtım başlar. Kayaşehir Halı Yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenileyen Kayaşehir halı yıkama firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. 

Kayaşehir Halı Yıkama firması olarak halılarınızı garantili tam otamatik makinelerde arkası ve ön yüzü olmak üzere iki tarafını da yıkamaktayız. Kayaşehir Halı Yıkama olarak sizlerin menmuniyeti firmamız için önemlidir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Kayaşehir halı yıkama firmamız; sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına ekipmanlarını daima yenilemektedir. 

Profesyonel Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama adı altında halı yıkama yapan firma sayısı çok olmasına rağmen bu işi fabrika ortamında ve profesyonelce yapan firma sayısı oldukça azdır. Kayaşehir Halı Yıkama olarak siz değerli Kayaşehir sakinlerine profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla fabrika ortamında halı yıkama hizmeti sağlamaktayız. Tüketici olarak halı yıkama hizmeti alacanız zaman firmanın gerçekten halı yıkama fabrikası oldundan emin olunuz. 

Kayaşehir Halı Yıkama firması olarak, İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelerde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Kayaşehir halı yıkama fabrikası ismi ile siz değerli müşterilerimize hem maliyet hem de zaman açısından faydalı bir firmayız. Artık evde halı yıkama hem zahmetli hem de maliyet açısından masraflı bir iştir. Kayaşehir halı yıkama firması olarak bizler sizleri bu zahmetli ve külfetli işten kurtarıyor daha temiz
ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.

Halı Yıkama Sezonu Başlıyor...

Halı yıkama sezonu açılıyor.. Halı yıkama işleminin belli süreleri vardır, örneğin bir 6 mt2 makine halı yıkama yaklaşık on dakika sürer. Bu süre o halı için son derece kaliteli bir halı yıkama sonucu verir. Buraya kadar bir sorun yok ancak bilmek gerekirki halı yıkama işlemi yaz aylarında çok daha yoğundur ve her halı yıkama fabrikasınında bir kapasitesi vardır.

Bazı Kayaşehir halı yıkama fabrikaları bu kapasiteyi oldukça fazla zorlayarak çok daha fazla halı yıkama yapmaya çalışıyor ve bunun sonucunda halı yıkama kalitesi düşüyor doğal olarak, örneğini verdiğimiz 6 mt2 halı yıkama süresi bu sefer üç ya da beş dakikaya iniyor. Peki bu durum neden oluyor, cevap tamamen insanları yanlış bilgilendirmekten kaynaklanıyor. Müşteri, halı yıkama fabrikasını arıyor ve soruyor; "halı yıkama yaptırmak istiyorum. Kaç günde halılarımı teslim edersiniz" diye. Bu müşteriyi kaçırmak istemeyen halı yıkama firması yirmi dört saatte diyebiliyor ya da iki üç gün içinde teslim ederiz diyor. Sonra topladığı halıları yetiştirmek için hem halı yıkama kalitesinden ödün veriyor, hem de halı yıkama süresini iyice kısaltıyor. Sonuçta halıyı müşterisine söz verdikleri sürede teslim edemiyorlar.

Diğer Halı Yıkamacılardan Farkımız

Kayaşehir halı yıkama, kullandığı her türlü ekipman ve makine parkuru ile müşterisine daima en hızlı ve en temiz halıları teslim edebilmek için devamlı kendisini yenilemekte ve sektörde lokomotif olma misyonunu üstlenmiştir.

İlk başlarda müşterilerimize halılarını 1-3 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, "Aman yeter ki temiz olsun, halılar bir hafta sonra da gelse sorun olmaz." diyen müşterilerimiz, zamanla halılarını hem hızlı hem de temiz teslim ettiğimizi gördükce ve alıştıkca, zaman zaman yoğun sezonlar da (bayram öncesi ve sonrası gibi) halıları 4 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, bizlere sitem etmektedir.

Bir diğer önemli husus ise, halıların temiz, hijyenik ve sağlıklı olmasıdır. Pek çok halı yıkama firması, ucuz halı yıkama politikası güderek, kalitesiz, hatta kanserojen içerikli kimyasal sampuanlar kullanmaktadır. Unutmayın, hiçbir şey sağlığımızdan daha değerli değildir.

En İyilerini Tercih Ediyoruz

Halı yıkama sektörü büyüdükçe, bu sektörün tedarikcileri de (halı şampuanı üreten firmalar, halı yıkama, halı sıkma veya halı kurutma makineleri imal eden firmalar v.b.) rekabet içine girmişlerdir. Halı yıkama şampuanı üreten firmalar, AR-GE çalışması yaparak hem leke çıkarma gücü yüksek hem de kimyasal yerine organik şampuanları piyasaya sürmektedirler.

Firmamızda Ağır Kimyasallara Geçit Yok!

Kayaşehir halı yıkama halılarınızı yıpratmayan temizleme ürünlerini halı yıkama şampuanı satan güvenilir firmalardan tedarik etmektedir. Yaz kış güven içerisinde hizmet veren Kayaşehir halı yıkama firmamız elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme ilkeleri ile sizlere %100 garanti verecek temizleme ilkeleri ile temizleme gerçekleştirilmektedir. Kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisi diyebileceğiniz Kayaşehir halı yıkama firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Halılarınızda birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız tam otomatik makineleri, toz alma ve paketleme makineleri, kurutma odaları ve güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Kayaşehir halı yıkama olarak; hiçbir zaman maliyetten kaçınmayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Çünkü kazanılan her +1 müşteri bizim için en değerli sermayemizdir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim!

Kayaşehir halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Halılarınız Kayaşehir halı yıkama fabrikamıza geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır. Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır.

Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak 24 saat gibi kısa sürede halılarınız kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz:

  • Altınşehir Mahallesi Halı Yıkama
  • Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi Halı Yıkama
  • Bahçeşehir 2.Kısım Mahallesi Halı Yıkama
  • Başakşehir Mahallesi Halı Yıkama
  • Güvercintepe Mahallesi Halı Yıkama
  • Kayabaşı Mahallesi Halı Yıkama
  • Mehmetakif Mahallesi Halı Yıkama
  • Şahintepe Mahallesi Halı Yıkama
  • Ziyagökalp Mahallesi Halı Yıkama

Bizi En Çok Aradığınız Terimler

Kayaşehirde halı yıkama - Kayaşehirde halı temizleme - Kayaşehirde halı silme - Kayaşehirdeki halı temizleme firmaları - Kayaşehirdeki halı temizleme şirketleri - Kayaşehirdeki halı temizleme firmalarının telefon numaraları - Kayaşehirde halı temizleme fiyatları - Kayaşehirdeki en iyi halı temizleme firmaları - Kayaşehirdeki halı yıkama firmaları - Kayaşehirdeki halı yıkama şirketleri - Kayaşehirdeki halı yıkama firmalarının telefon numaraları - Kayaşehirdeki halı yıkama fiyatları - Kayaşehirdeki en iyi halı yıkama firmaları

Kayaşehir halı yıkama müşteri hizmetleri telefon: 0 541 934 02 34

Bizi Facebook'ta da takip edin!

ÜCRETSİZ SERVİS BÖLGELERİ

Kayaşehir Halı Yıkama Ücretsiz Servis Bölgeleri