Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama

Sağlıklı ve derinlemesine temizlik için bizi tercih edin!


Kayaşehir Halı Yıkama olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile sizlere sağlıklı ve tertemiz halılar sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ve hijyeni ön plana koyan çalışma anlayışımız ile Atakent bölgesinde hizmet vermekteyiz. Sektörün lider markalarından biri olan firmamız; hijyen ve profesyonel temizlik anlayışını ilke edinmiş olan uzman ekibiyle sizlere hızlı ve güvenli bir halı yıkama hizmeti sağlıyor. Makine parkurlarımız ve uzman çalışanlarımız ile halı yıkama sektöründe önde gelen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.


Halılarınızı yıkarken kullandığımız tüm deterjan, temizlik ilaçları ve leke çıkarıcıların organik, bitkisel ve antibakteriyel ürünler olmasına özen gösteriyoruz. Doğal malzemeler ile üretilen deterjanlarımız kimyasal madde içermez ve halılarınızı gözle görülmeyen kir, bakteri ve tozlardan arındırır. Sıradan ürünlere nazaran kat ve kat daha güçlü doğal deterjanlar kullanıyoruz.
Derinlemesine temizlik için halı yıkama sektöründeki teknolojik olarak meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyor ve uyguluyoruz.

Kullanmakta olduğumuz 8 fırçalı nano teknoloji makineleri ile halılarınızı birkaç aşamada tamamen temiz hale getirip teslim ediyoruz. Otomatik halı yıkama makinası, endüstriyel halı temizleme makineleri arasında en iyi olanıdır ve bu sistem ile sizlere Atakent bölgesinde hizmet vermekteyiz. Halılarınızın asla yere serilmeden, üzerine ayak basılmadan, başka bir halının kirli suyuna değmeden itinalı bir şekilde  yıkanmasını sağlıyoruz. Ayrı ayrı olarak halılarınızı kapalı kurutma alanlarımızda dış etkenlerden etkilenmeden profesyonelce kurutuyoruz. Böylece sizlere en hijyenik ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.


Hava şartları nasıl olursa olsun Atakent halkını asla mağdur etmiyor ve halılarınızı mevsim fark etmeksizin özenle yıkayıp kurutuyoruz. Bizi sektörde lider konumuna getiren hız ve kalite anlayışımız ile 3-4 iş günü içerisinde halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve güzel kokulu olarak sizlere teslim ediyoruz. 

Atakent halkının memnuniyeti için büyük çaba harcıyor ve bu konuda diğer firmalardan birkaç adım önde olduğumuza inanıyoruz. Halılarınızı güvenle ve hijyenle yıkatmak istiyorsanız firmamızın iletişim numaralarını arayarak detaylı bilgiye sahip olabilir ve halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım gerekli mi ?
Hemen Ara