Bağcılar Halı Yıkama

En uygun fiyatlar ve profesyonel hizmet ile kalitenin tek adresiyiz!
Bağcılar bölgesinin önden gelen halı yıkama firmalarında biri olan Kayaşehir Halı Yıkama olarak sizlere hijyen ve kalite garantisi veriyoruz. Uzman kadromuz ve profesyonel çalışma anlayışımız ile sağlığınızdan asla ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması en büyük önceliklerimizden birisidir. Bu sebeple derinlemesine temizlik ve güvenilirlik ilkelerini kendimize rehber ediniyoruz. Sağlıklı ve tertemiz halılara kavuşma fikri sizler için artık hiç de uzakta değil.
Halılarınızı gözle görülen yada görülmeyen tüm toz, kir ve bakterilerden derinlemesine bir temizlik ile arındırıyoruz. Kullanmakta olduğumuz doğal, ntibakteriyel halı yıkama deterjanları ve leke sökücüler ile çıkaramayacağımız kir bulunmamakta. Organik malzemeler ile üretilen deterjanlarımız ise siz değerli Bağcılar halkının sağlığına asla zarar vermemektedir.  Sizlere sağladığımız hizmetin uzun ömürlü ve zararsız olması tek temennimiz.
Firmamızı sürekli güncel tutarak çıkan yeni teknolojilere ayak uydurarak kendimizi yeniliyoruz. Firmamız halı yıkama sektöründe en ileri teknoloji ile donatılmış merkezinde halılarınızı hijyenik bir ortam  kapsamında yıkamaktadır. 8 fırçalı nano teknolojik makinelerimiz halılarınızı dezenfekte bir hale getirmek için birkaç aşamada yıkamaktayız ve sizlere teslim etmekteyiz.Firmamız endüstriyel halı temizleme makineleri arasından en iyi olan otomatik halı yıkama makinesini kullanmaktadır ve sizlere Atakent bölgesinde hizmet vermektedir. Halılarınıza zarar vermemek için yere sermiyoruz ve herhangi bir kirli suya değdirmeden ayrı bir şekilde yıkanmasını sağlıyoruz. Ayrı ayrı yıkadığımız halılarınızı aynı zamanda ayrı ayrı kurutuyoruz ve böylece profesyonel ekibimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
Halılarınızı kurutmak için zaman mekan ve mevsim dinlemiyor, Bağcılar halkını asla mağdur etmiyoruz. Sektörde ki liderliğimizi koruyarak özenle paketlediğimiz halılarınızı 3-4 iş günü içerisinde sizlere aldığınız ilk günkü kaliteyi koruyarak teslim ediyoruz.
Bağcılar halkının memnuniyetini profesyonel ekibimiz ile korumaya çalışıyor ve kalite anlayışımız ile rakiplerimizin birkaç adım önünde olduğumuza inanıyoruz. Halılarınızı güvenle ve kirden arındırılmış bir şekilde temizletmek istiyorsanız firmamızın iletişim numaraları ile bizlere ulaşabilir ve kaliteli halı yıkamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Yardım gerekli mi ?
Hemen Ara