Başakşehir Halı Yıkma

En hijyenik halı yıkama ve en kaliteli halı yıkama hizmetini sağlamak önceliğimiz!
Başakşehir ilçesinde hizmet vermekte olan Kayaşehir Halı Yıkama firmamız profesyonel ekibi ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sizlere hizmet vermekte. Sektörde adından sıkça bahsettiren firmamız en kaliteli ve sağlıklı çalışma anlayışı ile her zaman müşteri memnuniyetini ön plana koymaktadır. Son teknoloji halı yıkama parkurlarımız ile hijyenik ve kaliteli bir şekilde çalışarak derinlemesine temizlenmiş halılarınızı sizlere en hızlı şekilde teslim ediyoruz.
Kayaşehir Halı yıkama olarak halılarınızında ki inatçı ve zor lekeleri çıkartıyoruz  bunun yanı sıra kullandığımız antibakteriyel ve organik yıkama şampuanları, halılarınızı sağlıklı ve hijyenik bir hale getiriyoruz. Halılarınızı yıkarken kullandığımız deterjanlarımız doğal malzemeler ile üretilmiştir ve kimyasal maddelerden arındırılmıştır. En zor lekeleri bile doğal şampuanlarımız ile çıkarıp halılarınızı hijyen ile buluşturuyoruz.
Halı yıkama işine gerçekten büyük önem veriyoruz. Gerek özel leke çıkarma yöntemleri ile her geçen gün yeni bilgiler, son teknolojiye uygun yeni ekipmanları bünyemize dahil ediyoruz. Kullanmakta olduğumuz 8 fırçalı nano teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ile en zor kirleri bile kolayca temizliyoruz. Başakşehir bölgesine son endüstriyel halı temizleme sektörünün en iyisi olan otomatik halı yıkama makineleri ile hizmet veriyoruz. Halılarınızı herhangi bir kirli suya ve el değmeden özenli bir şekilde yıkıyoruz. Özel kapalı ve havasız kurutma odaları ile halılarınızdaki tüm nem ve suyu tamamen kurutularak hiç bir şekilde ıslak bırakmıyoruz. Böylece halılarınızın dip kısmında bakteri oluşumunu önlüyor ve güzel kokmasını sağlıyoruz. 
Başakşehir halkına kaliteli bir hizmet sağlamak adına, dört mevsim boyunca hava şartları ne olursa olsun halılarınızı derinlemesine temizliyor ve kurutuyoruz.Verdiğimiz hizmetlerde yılların getirdiği profesyonellik anlayışı ile halılarınızı 3-4 iş günü içerisinde sizlere ilk günkü gibi teslim ediyoruz.
Hedefimiz Başakşehir içerisinde olan müşterilerimizin sağlığını ve güvenini her zaman ön planda tutmaktır. Önceliklerimiz sayesinde sektörde liderliğimizi sürdürüyor ve rakiplerimizden önde gelmeye devam ediyoruz. Eğer sizde Halılarınızı derinlemesine temizletmek istiyorsanız firmamıza iletişim numaralarından ulaşabilir ve gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz. 

Yardım gerekli mi ?
Hemen Ara