Halkalı Halı Yıkama

Derinlemesine temizlik ve yüksek kalite ile halılarınızı yıkatmak istiyorsanız bizi tercih edin!
Sektörün lider markalarından biri olan Kayaşehir Halı Yıkama olarak bu başarımızı uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve bizleri asla yanıltmayan kalite anlayışımıza borçluyuz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve hijyeni müşterilerimiz ile buluşturmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel makine parkurumuz ve uzman kadromuz ile Halkalı bölgesinde bulunan halı yıkama sektörünün en önde gelen firmasıyız. Ayrıca halılarınızı doku, renk ve desen farketmeden derinlemesine temizliyoruz.
Halılarınızı dezenfekte etmek için kullandığımız ürünler tamamen doğal içeriklidir,  kanserojen içermez ve antibakteriyel özelliktedir. Halı dokusuna zarar vermeyen şampuanlarımız ile halılarınızı gözle görülmeyen kir ve diğer mikroorganizmalardan temizlemeye özen gösteriyoruz. Doğal malzemelerden üretilmiş temizlik ürünlerimiz diğer temizlik malzemeleri ile kıyaslandığında kat kat daha güçlüdür ve lekeleri söküp çıkartır. Başka firmalar gibi halılarınızı yıkarken kaliteden kaçınmıyor aksine kaliteyi halılarınız ile buluşturuyoruz.
Müşteri memnuniyetinden ödün vermemek adına sektörün son gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. 8 fırçalı nano teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ile halılarınızı el değmeden, üzerine basılmadan teker teker yıkıyoruz. Birçok yıkama aşamasından geçerek tertemiz olan halılarınızı dış etkenlere maruz bırakmamak adına özel kurutma alanlarımızda kurutuyoruz. İtina ile yıkanan halılarınızın herhangi bir kirli su ile temas etmediğinden emin oluyoruz. Sektörün sahip olduğu son teknoloji makinelerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere Halkalı bölgesinde en kaliteli hizmeti sağlamak birincil görevimiz.
Hava şartları ve mevsimsel değişiklikleri kendimize bir zorluk olarak görmüyor ve firma olarak Halkalı halkını asla hayal kırıklığına uğratmıyor ve halılarınızı profesyonel bir biçimde kurutuyoruz. Benimsemiş olduğumuz kalite vizyonumuz ile her gün rakiplerimizi geçiyor ve lider konumundan asla vazgeçmiyoruz. Halılarınızı hiç kullanılmamış gibi sizlere 3-4 iş günü içerisinde kaliteli bir şekilde paketlenmiş olarak ilk günkü tazeliği ile teslim ediyoruz.
Halkalı bölgesinde sizlere hizmet vermekte olan firmamızın tek önceliği sizlere en kaliteli hizmeti sunmak. Bu sebeple halılarınızda güvenilir ve derinlemesine bir temizlik için firmamızın iletişim numaralarını arayabilir ve detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

Yardım gerekli mi ?
Hemen Ara