Küçükçekmece Halı Yıkama

Profesyonel çalışma anlayışımız ile sizlere derinlemesine temizlik hizmeti sunuyoruz!
Son teknoloji makine parkurlarımız ve profesyonel ekibimizle Küçükçekmece bölgesindeki halı yıkama sektörün öncüsü olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini ve hijyeni ön plana koyduğumuz çalışma anlayışımız ile yıllardır sizlere kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Kayaşehir Halı Yıkama firması olarak sektörün ileri gelenlerinden olmamızı yıllara dayanan tecrübemiz ve kaliteli çalışma anlayışımıza borçluyuz. Uzman ekibimizle birlikte sizlere sağlıklı, temiz ve hızlı halı yıkama hizmeti sağlamak en büyük önceliğimiz.
Sağlıklı sonuçlar elde ederek halılarınızı yıkamak için her zaman doğal malzemelerden üretilen deterjanlar kullanıyoruz. Sizlere sağladığımız hizmetin hijyenik ve uzun ömürlü olması adına kimyasal ürünler kullanan firmaların aksine  tüm temizlik ürünlerimizin kaliteli, organik ve antibakteriyel olmasına çok önem gösteriyoruz. Gözle görülmeyen bakteri, virüs ve tozları en güçlü halı yıkama şampuanları ile halılarınızdan arındırıyoruz.
Halı yıkama sektöründe teknolojiye yer vererek hem kaliteli bir hizmet sunuyoruz hem de zamandan tasarruf sağlayarak halılarınızı  en kısa sürede yıkıyor ve kurutuyoruz. Diğer tüm firmalardan en büyük farkımız ise, fabrikamızda halılarınız 8 fırçalı nano teknoloji makineleri ile yıkanmaktadır. Her aşamada özenle yıkadığımız halılarınızı derinlemesine temizleyip sizlere teslim ediyoruz. Endüstriyel halı temizleme makineleri arasında en iyi olan sistemleri kullanarak bu sistemler ile sizlere Küçükçekmece bölgesinde hizmet vermekteyiz. Firmamız halıları yaz kış kapalı kurutma odalarında kurutmaktadır. Bu işlem halılarda renk solması görülmeden  ve dış ortamın tozunun halıya sinmeden profesyonelce kurutulması anlamına gelmektedir. 
Müşteri memnuniyeti değişmez önceliğimiz olduğundan halılarınızı 3-4 iş günü içerisinde mis kokulu ve hijyenik hale getirip sizlere teslim ediyoruz. Yağmur çamur demeden her mevsim halılarınızı yıkayıp kurutuyoruz. Böylece siz değerli Küçükçekmece halkını asla mağdur etmiyor ve sizlere kesintisiz temizlik hizmeti sunuyoruz.
Küçükçekmece halkına sağladığımız profesyonel hizmet doğrultusunda her geçen gün müşteri kitlemizi arttırmaktayız. Sağlıklı ve hijyenik bir halı yıkama hizmeti almak için iletişim numaralarını arayarak detaylı bilgiye sahip olabilir ve halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayın! Bizimle çalıştıktan sonra kalitemizden asla vazgeçemeyeceksiniz! 

Yardım gerekli mi ?
Hemen Ara