Kurumsal

Başakşehir ilçesinde yer alan diğer Kayaşehir halı yıkama firmaları arasında ev hanımları tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Firmamız, sağladığı cazip halı yıkama fiyatları, yıkamadaki kalitesi, halı temizliğindeki profesyonel ekibi ve %100 müşteri memnuniyeti ile en çok tavsiye edilen halı yıkama olarak hafızalarda yer edinmiştir. Başakşehir’de tüm bölge ve etaplarda haftanın yedi gün yirmi dört saati ücretsiz halı yıkama servisi ile birinci sınıf hizmet sunmaktayız

% 100 Memnuniyet Garantisi

Firmamız, müşterilerine sağladığı temizlik hizmetlerini teknolojinin en gelişmiş modern sistemleri ile uygulamaktadır. Fabrikamızdan almış olduğunuz halı yıkama ya da diğer demizlik temizlik hizmetlerinin sonuçlarından %100 memnun değilseniz, paranızı iade edilecektir.

Temizlikte Bilgi ve Tecrübe

Kayaşehir sakinleri, yıllardır firmamızın profesyonel temizlik hizmetlerine güvenerek, en iyi halı yıkama hizmetini, en iyi fiyatları ile almaktadır. Halı, yolluk, kilim, koltuk yıkama ve stor perde yıkama uygulamalarında firmamız birinci sınıf işçilik ve malzeme ile temizlik hizmeti sunmaktadır.

Birinci Sınıf Halı Yıkama
Kayaşehir halı yıkama olarak müşterilerimizin memnuniyeti para kazanmamızdan önce gelir. Müşterilerimiz, müşteri hizmetleri ve ücretsiz servis elemanlarımızdan daima nazik, profesyonel ve duyarlı hizmet almaktadır.

Neden Biz?
Kayaşehir sakinleri tarafından ısrarla tercih edilen firmamız, yıkamadaki hızlı ve kaliteli iş prensibi, güvenilir, ambalajlı halı teslimi ve ücretsiz servis hizmeti vermesi ve sektörde edindiği yılların ustalığı ve birikimi ile Kayaşehir’de halı yıkama denilince ilk akla gelen firma olarak öne çıkmaktadır.

An itibariyle fabrikamız, halı yıkama, stor ve zebra perde yıkama konusunda Kayaşehir ve Başakşehir bölgesinde öncü firma konumunda olup halı yıkama konusunda, piyasadaki en saygın ve söz sahibi halı yıkama firmalarından biridir. Fabrikamız, halı yıkama fiyatları hesaplama konusunda her zaman müşteri memnuniyetini odaklı olup binde bir de olsa memnun kalınmayan hizmetleri ücretsiz olarak tekrarlamaktadır.

Önce Sağlık
Müşterilerinin sağlığını daima ön planda tutan firmamız için her müşterimizin bizim için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Halı yıkama firmaları arasında en saygın firma olan şirketimiz, gerek yıkama sonrası özel ambalajlama gerek nakil esnasında göstermiş olduğu hassasiyet ve yenilikçi halı yıkama sistemleriyle Başakşehir’de isminden söz ettirmektedir. Siz de firmamızın sunduğu üstün hizmet anlayışını denemek ve derinlemesine halı yıkama hizmeti ile tanışmak isterseniz, firmamız size hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Kurumsal Halı Yıkama
Evlere, iş yerlerine ve kurumsal firmalara özel halı yıkama çözümleri sunan Kayaşehir halı yıkama firmamız, haftanın yedi günü hizmetinizdedir. Kayaşehir halı yıkama ismi ile Başakşehir’de ve Kayaşehir’de en iyi halı yıkama hizmeti ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Kayaşehir halı yıkama firmamızla iletişim sağlamak için sitemizde yer alan iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama: %100 Memnuniyet Garantili Yıkama
Bahar mevsiminin yaklaştığı şu günlerde; halı temizliğinin ev ortamında yapılması oldukça zor bir işlem olmakla beraber, ev hanımlarını da fazlasıyla zorlayacak ve istenilen temizlik kalitesi de evde yapılan halı temizliğinde elde edilmemiş olacaktır. Kayaşehir halı yıkama olarak; evinizden halılarınızı özel aracımızla Kayaşehir halı yıkama fabrikamıza getirerek öncelikle tüm halılarınızın kontrolünü sağlamaktayız. Halılarınızın cinsine göre organik halı yıkama şampuanları ile köpükleme işlemi yapılmakta ve deterjan seçimi sağlanmaktadır. Kayaşehir halı yıkama firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sağladığı imkan ve ayrıcalıklı temizlik hizmetleri ile Kayaşehir’de en çok tercih edilen halı yıkama firmaları arasında yerini almaktadır.

Ücretsiz Servisle Alım ve Teslimat
Ücretsiz servis hizmeti ile evden eve teslimat sağlayan Kayaşehir halı yıkama firmamız, yıkama işlemi için halılarınızla ilgili gerekli tüm kontrolleri sağladıktan sonra halılarınızı tamamen el değmeden profesyonel makinelerle yıkanmasını sağlamakta ve sürekli kontrolünü yapmaktadır. Yıkaması yapılmak üzere fabrikamıza teslim ettiğiniz halılarınızın renginde herhangi bir bozulma söz konusu değildir. Kayaşehir halı yıkama fabrikamız, sunmuş olduğu tüm temizlik hizmetlerini garanti altında ve özenle gerçekleştirmektedir.

Kayaşehir halı yıkama firmamız, halı yıkama fiyatlarını da bölgeye göre ekonomik olarak sağlanmakla birlikte güveninizi sağlayabilecek Kayaşehir halı yıkama denildiğinde en çok tercih edilen bir temizlik firmadır. Kayaşehir halı yıkama firmamız, başlangıçta uzman ekip ve donanımı ile kontrol sürecinden geçirdiği halılarınızın yıkama işlemlerini makineler tarafından profesyonel olarak sağlandıktan sonra kurutma makineleri tarafından sıkma ve kurutma işlemlerini de profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

12 Saatte Halı Kurutma
Kayaşehir halı yıkama fabrikamızdaki halı sıkma ve kurutma odalarımız yine son teknolojiye sahip olup, halılarınız ilk günkü gibi canlı ve yeni görünümüne kavuştuğunda size teslim edilir. Kayaşehir halı yıkama fabrikamızın ücretsiz servisi ile evinize kadar getirdiğimiz halılarınızı gördüğünüzde siz de bize hak vereceksiniz. Özellikle halılarınıza uygulanan son ambalajlama sonrasında parfüm sıkılmakta olup, evinize sereceğiniz halılarınızın uzun bir süre odanızda parfüm etkisi yarattığını göreceksiniz.

Kayaşehir halı yıkama fabrikaları olarak; evinizde koltuk yıkama işlemi de gerçekleştirerek, vakumlama işlemi için özel makinelerimiz ile koltuklarınızın tertemiz olduğuna kendi gözünüzle şahit olacaksınız. Aynı zamanda Kayaşehir halı yıkama olarak yorgan-battaniye, tül-perde yıkama ihtiyaçlarınızda da son derece titizlikte ve kaliteli bir hizmetle karşılaşacaksınız.

Ana Sayfa

Yardım gerekli mi ?
Hemen Ara