ONURKENT Halı Yıkama

Yüksek kaliteli bir halı yıkama deneyimi için hizmetinizdeyiz!
Halılarınızın cinsi, dokusu yada modeli fark etmeksizin her daim sizlere en kaliteli halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Kayaşehir Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyetini temel alan çalışma anlayışımız ile hijyen ve güvenle Onurkent bölgesinde hizmet veriyoruz. Profesyonel halı yıkama parkurlarımız ve uzman ekip arkadaşlarımız ile kalite ilkemizden asla ödün vermiyoruz. Kendi sektörünün öncüsü olan firmamız ile sizlere her daim derinlemesine temizlik ve kaliteli olduğu kadar hızlı bir hizmet sağlıyoruz.
3-4 iş günü gibi çok kısa bir sürede tertemiz ve mis kokan halılarınızı evlerinize teslim ediyoruz. Hava durumu ne olursa olsun mevsim şartlarından etkilenmiyor ve siz değerli Onurkent halkına en iyi hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizi hiçbir koşulda mağdur etmiyoruz. Böylece kaliteli ve hızlı hizmetimizi kesintisiz olarak sizlerle buluşturuyoruz.
Onurkent ailelerinin sağlığı bizler için çok önemli. Bu nedenle halılarınızı her zaman organik ve doğal halı yıkama şampuanları ile yıkayarak sağlığınızı riske atmıyoruz. Kullandığımız doğal ürünler zararsız oldukları kadar antibakteriyel ve kesinlikle kimyasal madde içermiyorlar. Ürünlerimiz kimyasal deterjanlara nazaran kat ve kat daha güçlü. Böylece halılarınızın en derin kısımlarda kalan ve gözle görülemeyen kirleri bile kolayca söküp atıyoruz.
Bizlere emanet ettiğiniz halılarınızı profesyonel çalışma alanımızda son teknoloji makineler yardımı ile teker teker yıkıyoruz. Makinelerimiz 8 fırçalı nano teknoloji ürünleri olup halılarınızın herhangi kirli bir suya değmeden, ayak basılmadan ve yere serilmeden yıkanmasına olanak sağlıyor. Yıkanıp tertemiz hale getirilen halılarınızı dış etkenlerden korumak adına özel kapalı kurutma alanlarımızda kurutuyoruz. Böylece halılarınız asla nemli kalmıyor ve derinlemesine temizleniyor. Halılarınızın yıkanırken ve kururken geçtiği bu profesyonel alanlar ile sizlere Onurkent bölgesinde bulunan en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz ile akıllarınızda şüpheye yer bırakmadan temiz hissini sizlere yaşatıyoruz.
Bizi sektör lideri yapan çalışma anlayışımız ve temizlik standartlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Halılarınızı itinayla ve mağdur olmadan yıkatmak için firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bizlerle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yardım gerekli mi ?
Hemen Ara