Sefaköy Halı Yıkama

Derinlemesine temizliği evlerinize taşıyoruz!
Kayaşehir Halı Yıkama olarak profesyonel ekibimiz ve hijyen anlayışımız ile sektörün lider markalarından biri haline gelen firmamız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve kalite anlayışımızdan yardım alıyoruz. Önceliğimiz olan müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmeden Sefaköy bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hızlı ve güvenilir bir halı yıkatma deneyimi için aradığınız firma biziz.
Sizlere kaliteli bir halı yıkama hizmeti sunabilmek için kullandığımız deterjanların hiçbiri kanserojen maddeler içermemektedir. Halılarınızı yıkarken kullandığımız ürünlerin hepsi doğal maddeler ile üretilmiş ve halılara zarar vermeyecek deterjanlardır. Sunmuş olduğumuz profesyonel halı yıkama hizmeti için özel temizleyiciler seçiyoruz ve etkin bir hijyen sağlayarak halılarınızı yıkıyoruz. Mevcut olabilecek lekelerin çıkarılmasına yönelik, uygun leke sökücüler kullanılarak halınızın hassas yapısına zarar vermeden lekeden arındırılması sağlıyoruz.
Sektör içerisinde gerçekleşen halı yıkama gelişmeleri firma olarak yakından takip ediyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bu gelişmeleri uyguluyoruz. Kullanmakta olduğumuz son teknoloji 8 fırçalı nano halı yıkama makineleri sayesinde hem kaliteli bir temizlik sağlıyoruz hem de halılarınıza herhangi bir zarar gelmeden fabrikamızda bulunan endüstriyel halı yıkama makineleri sayesinde aşamalı olarak halı yıkama işlemini sürdürüyoruz. Sefaköy bölgesine verdiğimiz hizmette endüstriyel halı yıkama makinelerinin en iyisi olan otomatik halı yıkama makinesi kullanmaktayız. Halılarınız el değmeden, kirli sulara maruz bırakılmadan kaliteli bir şekilde yıkanmaktadır. Ayrı ayrı olarak yıkadığımız halılarınızı, toz gibi zararlı etkilerden koruyarak profesyonelce kurutuyoruz. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için çabalıyoruz.
Hava şartlarını kendimize zorluk olarak görmüyoruz ve siz Sefaköy halkını mağdur etmekten kaçınıyoruz, benimsemiş olduğumuz ilkeler ile halılarınızı mevsim ve hava durumu farketmeden kaliteli bir şekilde yıkayıp kurutmaktayız.  Halılarınızı 3-4 iş günü içerisinde ilk aldığınız günkü kalitede sizlere teslim ediyoruz.
Sefaköy ailelerinin sağlığı ve hijyenik halılara kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz. Halılarınızı güvenli bir şekilde dezenfekte etmek istiyorsanız, firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!

Yardım gerekli mi ?
Hemen Ara